Fisk, Rejer & Planter

Andinoacara pulcher - Eletric blue Acara
Archocentrus multispinosus
Pterophyllum scalare
Pterophyllum scalare - Dalmatiner
Pterophyllum scalare - Koi
Pterophyllum scalare - Red devil
Pterophyllum scalare - Zebra
Thorichthys ellioti
Thorichthys meeki
Mikrogeophagus ramirezi
Nannacara anomala
Labidochromis caeruleus "golden spec."
Pseudotropheus socolofi - Mara Point
Pseudocrenilabrus multicolor - Lille mundruger
Pelvicachromis taeniatus - Molive
L128 - Hemiancistrus sp. VF
Corydoras aeneus - Kobber pansermalle
Corydoras pygmaeus
Crossocheilus siamensis - Siamesisk algeæder
Farlowella acus - Grenmalle VF
Otocinclus affinis VF - Dværg sugemalle
Botia macracantha - Pragtsmerling VF
Micronemacheilus cruciatus VF - Vietnam Dværgsmerl
Pangio kuhlii "Sumatranus" VF - Kuhlii ål
Hyphessobrycon bentosi "whitefin-97"
Hyphessobrycon flammeus - Flammetetra
Hyphessobrycon pulchripinnis - Citrontetra
Inpaichthys kerri "super blue"
Moenkhausia pittieri - Diamanttetra
Moenkhausia sp. ''colombia-95''
Boraras brigittae VF - Moskitobarbe
Puntius denisonii
Puntius fasciolatus - African banded barb
Puntius gelius
Puntius oligolepis - Øbarbe
Puntius pentazona - Fembåndbarbe
Heterandia formosa - Dværg tandkarpe    
Poecilia sphenops - Guld molly
Poecilia sphenops - Sort molly
Poecilia wingei - Endlers guppy Mix
Xiphophorus variatus - Indianer Platy
Betta splendens "crowntail" - Sort han
Trichopsis pumila VF - Knurrende dværggurami
Aphyosemion australe
Nannostomus beckfordi - Rød blyantfisk
Pseudomugil luminatus
Tanichthys albonubes - Hvid skybjerg
Tanichthys lini - Skybjerg, kulturform
Tateurdina ocellicauda - Påfuglekutling

REJER:
Caridina gracilirostris - Red nose shrimp
Caridina japonica VF - Amano Reje
Neocaridina davidi "rcs"

PLANTER (SENDES MED POSTEN):
Anubias barteri var. nana 'Golden', In vitro
Bucephalandra 'Blue Green', In vitro
Bucephalandra 'Deep Purple', In vitro
Cryptocoryne pygmaea, In vitro
Cryptocoryne 'Rubella', In vitro
Cryptocoryne usteriana, In vitro
Cryptocoryne X Willisii, In vitro
Didiplis diandra, In vitro
Echinodorus 'Little Mystery', In vitro
Eleocharis acicularis "Mini", 1-2-Grow!
Eleocharis acicularis, 1-2-Grow!
Eleocharis parvula, In vitro
Eriocaulon sp. 'Polaris', In vitro
Gratiola viscidula, 1-2-Grow!
Heteranthera zosterifolia, 1-2-Grow!
Hottonia palustris, 1-2-Grow!
Hydrocotyle tripartita, 1-2-Grow!
Hygrophila lancea 'Araguaia', 1-2-Grow!
Lilaeopsis brasiliensis, 1-2-Grow!
Limnophila australis, In vitro
Marsilea angustifolia, In vitro
Mayaca fluviatilis, In vitro
Micranthemum tweediei 'Monte Carlo', 1-2-Grow!
Rotala rotundifolia "green", 1-2-Grow!
Rotala rotundifolia 'H'ra', 1-2-Grow!
Taxiphyllum alternans 'Taiwan Moss' - Mos, 1-2-Grow!
Taxiphyllum barbieri - Mos, 1-2-Grow!
Taxiphyllum "Spiky" - Mos, 1-2-Grow!
Vesicularia ferriei "Weeping" - Mos, 1-2-Grow!

Anubias barteri var. nana 'coin', Potte
Anubias nana, Potte
Aponogeton madagascariensis, løg
Aponogeton ulvaceus, løg
Bucephalandra sp. "red", potte
Cryptocoryne albida, potte
Cryptocoryne albida "brown", Potte
Cryptocoryne tropica, Potte
Cryptocoryne wendtii "flamingo", Potte
Echinodorus "aflame", Potte
Echinodorus blehera - Amazon Sværdplante, Potte
Echinodorus 'Ozelot Green', Potte
Egeria densa - Vandpest, Bundt
Hydrocotyle leucocephala, Potte
Hygrophila angustifolia, bundt
Hygrophila "Siamensis 53B", Potte
Lilaeopsis 'Novea-Zealandiae', Potte
Limnophila heterophylla, Bundt
Limnophila sessiliflora, Potte
Ludwigia palustris "super red", Potte
Ludwigia repens "Rubin", Potte
Ludwigia sp. "Atlantis", Potte
Microsorum pteropus "Windeløv", Potte
Nymphoides hydrophylla 'Taiwan', Potte
Schismatoglottis prietoi, Potte
Vallisneria asiatica, Bundt
Vallisneria gigantea, Bundt
Vallisneria torta, Bundt